MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

273682. MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

Bord, diameter ca. 109, höjd 73 cm. 2 skivor á 45 cm.
Stolar, 4 st.
Karmstolar, 2 st.

Slitage, repor, slagmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st.
Karmstolar, 2 st.

Antal besök: 1 115