SJÖMANSKISTA, med målad segelduk, 1800-tal.

273675. SJÖMANSKISTA, med målad segelduk, 1800-tal.

Längd 95 cm
Djup 47 cm
Höjd 44 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 cm
Djup 47 cm
Höjd 44 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 006