ALLMOGESKÅP, 1800-talet.

ALLMOGESKÅP, 1800-talet.
273674. ALLMOGESKÅP, 1800-talet.

Allmogeskåp 1800-talet med senare bemålning, Höjd 184 cm,
Bredd 125 cm, djup 45 cm.

Bruksslitage samt en kantlist med skada, lås saknas, bakstycket är möjligen bytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 125 cm, djup 45 cm.

Antal besök: 3 579