JOHN GODDEN. "The reveller returns", gouache, signerad JST.

2736733. JOHN GODDEN. "The reveller returns", gouache, signerad JST.

22x15 cm, rammått 56x42 cm.

Bruksslitage, behöver någon rengöring bakom glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x15 cm, rammått 56x42 cm.

Antal besök: 356