ARUP JENSEN (DANMARK, 1906-1956). Parismotiv.

2736720. ARUP JENSEN (DANMARK, 1906-1956). Parismotiv.

Olja på duk, signerad. 58 x 46 cm. (74 x 62 cm.)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 759