WILLIAM ROXBY BEVERLY (C.1810-1889). HANS EFTERFÖLJARE. STORM ÖVER DEVON KUSTEN.

2736698. WILLIAM ROXBY BEVERLY (C.1810-1889). HANS EFTERFÖLJARE. STORM ÖVER DEVON KUSTEN.

Olja på duk
44 x 48cm.

Fodrad; retuschering, särskilt märkbar på himlen; lite craquelure; tjock lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
44 x 48cm.

Antal besök: 513