RINGKRAGE, 16/1700-TAL, smide.

2736104. RINGKRAGE, 16/1700-TAL, smide.

34X26X14,5 cm.

Skador, slitage, nitar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

34X26X14,5 cm.

Antal besök: 797