TOALETTBORD i teak, 1950/60-tal.

273606. TOALETTBORD i teak, 1950/60-tal.

Två lådor och två justerbara speglar
Belysning
Höjd 131 cm
Bredd 96 cm
Djup ca 39 cm.

Bruksslitage, repor, märken
Ett beslag saknas, ett medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Belysning
Höjd 131 cm
Bredd 96 cm
Djup ca 39 cm.

Bruksslitage, repor, märken

Antal besök: 1 450