BARNSTOLAR, 1 par, IKEA, 1960-tal.

2736051. BARNSTOLAR, 1 par, IKEA, 1960-tal.

Höjd ca 39, sitthöjd 24,5 cm.

Bruksslitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 39, sitthöjd 24,5 cm.

Antal besök: 681