BYRÅ i furu, 1900-tal.

BYRÅ i furu, 1900-tal.
273601. BYRÅ i furu, 1900-tal.

Byrå med tre lådor med metallbeslag.

Höjd 90 cm
Bredd 87 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Avslag.
Sprickor.
Lagat och limmat ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm
Bredd 87 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Avslag.
Sprickor.
Lagat och limmat ben.

Antal besök: 3 295