ANDRÉ MARFAING. Komposition, färgserigrafi, signerad Marfaing.

273560. ANDRÉ MARFAING. Komposition, färgserigrafi, signerad Marfaing.

Bladmått: 86x63 cm

Proveniens Galleri Glemminge.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 86x63 cm

Proveniens Galleri Glemminge.

Något gulnad.

Antal besök: 2 105