NÄRSTRIDSSPÄNNET Nahkampfspange i guld tillverkad av JFL Josef (Feix & Sohn of Gablonz).

273556. NÄRSTRIDSSPÄNNET Nahkampfspange i guld tillverkad av JFL Josef (Feix & Sohn of Gablonz).

WW2 Badge.

Slitage. Märket original men förgyllningen har slitits mycket.

Gör en kostnadsfri värdering!

WW2 Badge.

Antal besök: 2 465