Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
VINKYLARE, patinerad metall, 1900/2000-tal.
273478. VINKYLARE, patinerad metall, 1900/2000-tal.
Höjd ca 46 cm.
Slitage, fläckar, ärg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 46 cm.
Slitage, fläckar, ärg.
Auktionshuset Kolonn
617