BOKSKÅP, ek, omkring 1900.

273468. BOKSKÅP, ek, omkring 1900.

Längd 109,bredd 50, höjd 222 cm.

Omfattande slitage och skador. Överskåp möjligen ej original. Lös listdel medföljer. Underskåp går ej att stänga då låskolv sticker ut.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 190