BORD, STOLAR, 2st, rokokostil, 1900-tal.

27345. BORD, STOLAR, 2st, rokokostil, 1900-tal.

Bordets mått: diameter 80, höjd 74,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 584