BYRÅ, Nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

273421. BYRÅ, Nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

Längd 89, bredd 50, höjd 103 cm.

Bruksslitage samt smärre fanersprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 226