BYRÅ,1960/70-tal.

BYRÅ,1960/70-tal.
2734151. BYRÅ,1960/70-tal.

Ek.
Längd ca. 75, bredd 37, höjd 80 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2734151. BYRÅ,1960/70-tal.

Ek.

Repor, fläckar, slagmärken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 359