PARTI YTTERFODER, keramik, bl a "Prins Eugens Waldermarsudde", "Krokus", "Liljekonvalj", samt "Empire", Gustavsberg, 1900-tal.

273387. PARTI YTTERFODER, keramik, bl a "Prins Eugens Waldermarsudde", "Krokus", "Liljekonvalj", samt "Empire", Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd ca 12 - 16,5 cm.

2 oidentifierade ytterfoder med fjälldekor med krackeleringar, missfärgningar samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 - 16,5 cm.

Antal besök: 836