OLLE OLSSON HAGALUND. Stadsbild, litografi, signerad, dedikerad samt numrerad 2/15.

273345. OLLE OLSSON HAGALUND. Stadsbild, litografi, signerad, dedikerad samt numrerad 2/15.

Bladmått ca 23,5 x 31,5 cm.

Oramad, gulnad, dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 23,5 x 31,5 cm.

Oramad, gulnad, dedikation.

Antal besök: 836