PIEDESTAL, kolonn, trä, 1900-tal.

2733385. PIEDESTAL, kolonn, trä, 1900-tal.

Höjd ca 71 cm.
Ca 25x25 cm.

Bruksslitage, smuts, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 71 cm.
Ca 25x25 cm.

Bruksslitage, smuts, repor.

Antal besök: 383