KASSAAPPARAT, National, metall med låda i trä, 1900-talets första hälft.

273290. KASSAAPPARAT, National, metall med låda i trä, 1900-talets första hälft.

Träimitation. Längd 50, bredd 41, höjd 50 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945