SLAGBORD, barockstil, låda i sargen, 1900-tal.

27329. SLAGBORD, barockstil, låda i sargen, 1900-tal.

Delivs äldre delar, total längd 130, bredd 104, höjd 78 cm.

Renoverat och kompletterat, slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 102