TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, omkring 1900-talets mitt.

273272. TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, omkring 1900-talets mitt.

Soffa, 2 stolar samt bord.
Soffa: Längd 118 cm
Bord: Längd 68, bredd 51, höjd 66 cm.

Slitage, märken, fläckar, färgbortfall, rost. Gummitassar med skador / kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, 2 stolar samt bord.
Soffa: Längd 118 cm

Antal besök: 938