ORIENTMATTA, mått ca 267x169 cm.

2732518. ORIENTMATTA, mått ca 267x169 cm.

Mått ca 267x169 cm.

Bruksslitage, skador vid fransarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 267x169 cm.

Antal besök: 331