OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vas, skål och ägg, stengods, signerade.

273250. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vas, skål och ägg, stengods, signerade.

Vas, höjd 13 cm
Ägg, höjd 17,5 cm
Skål, diameter 25 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 13 cm
Ägg, höjd 17,5 cm
Skål, diameter 25 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 792