SYMASKIN, 319K, Singer, 1900-talets andra hälft.

2732400. SYMASKIN, 319K, Singer, 1900-talets andra hälft.

Med tillbehör.

Längd 50 cm
Bredd 22 cm
Höjd 35 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillbehör.

Längd 50 cm
Bredd 22 cm
Höjd 35 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 931