LJUSSTAKAR, 1 par, utländskt silver, svenska komntrollstämplar.

2732231. LJUSSTAKAR, 1 par, utländskt silver, svenska komntrollstämplar.

Höjd ca 7, diameter 5-9,5 cm
Vikt med bottensats 330 gram.

Bruksskick, ytslitage, små kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7, diameter 5-9,5 cm
Vikt med bottensats 330 gram.

Antal besök: 150