SIDOBORD, teak, 1900-talets mitt.

2732165. SIDOBORD, teak, 1900-talets mitt.

Njurformad skiva i fanerad teak. Svarta runda ben med mässingsavslut. Längd 59 cm. Bredd 43 cm. Höjd 54 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 480