OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, vinterlandskap med kvarn, signerad.

273152. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, vinterlandskap med kvarn, signerad.

25,5x46 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5x46 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 615