OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Blomsterstilleben, signerad AEL.

273134. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Blomsterstilleben, signerad AEL.

47 x 38 cm.

Små färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 38 cm.

Små färgbortfall.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 445