Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
BEVERLOO CORNEILLE. Skulptur i patinerad brons, "Solfågeln", numrerad 12/100, signerad Corneille, daterad 2005.
273122. BEVERLOO CORNEILLE. Skulptur i patinerad brons, "Solfågeln", numrerad 12/100, signerad Corneille, daterad 2005.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 47 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 47 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
2 804