BEVERLOO CORNEILLE. Skulptur i patinerad brons, "Solfågeln", numrerad 12/100, signerad Corneille, daterad 2005.

273122. BEVERLOO CORNEILLE. Skulptur i patinerad brons, "Solfågeln", numrerad 12/100, signerad Corneille, daterad 2005.

Höjd 47 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 804