VASER samt SKULPTUR, keramik, "Munk", Enköping samt Krukmakaren i Ystad. 1900-talets mitt.

273113. VASER samt SKULPTUR, keramik, "Munk", Enköping samt Krukmakaren i Ystad. 1900-talets mitt.

Höjd 11,5 - 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 - 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 549