MATSALSMÖBLEMANG i ek, 9 delar, Jugend.

273111. MATSALSMÖBLEMANG i ek, 9 delar, Jugend.

Matsalsmöblemang i ek med 8 stolar med grönklädd sits och skuren dekor.
Ovalformat bord med tassfötter.

Stolens höjd 104 cm, bredd 43 cm, djup 41 cm.
Bordets höjd 76 cm, längd 165 cm, bredd 120 cm.

Bruksskick
Repor
Sprickor
Skador på stolsfot
Märken på bordsskiva
Iläggsskivor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Repor
Sprickor
Skador på stolsfot
Märken på bordsskiva
Iläggsskivor saknas.

Antal besök: 2 090