Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Dam med sjal.Olja på kopparplåt. 1700-tal.
27309. OKÄND KONSTNÄR. Dam med sjal.Olja på kopparplåt. 1700-tal.
Ca 22x17 cm.
Obetydlig defekt.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 22x17 cm.
Obetydlig defekt.
Göteborgs Auktionsverk
1 751