OKÄND KONSTNÄR. Dam med sjal.Olja på kopparplåt. 1700-tal.

27309. OKÄND KONSTNÄR. Dam med sjal.Olja på kopparplåt. 1700-tal.

Ca 22x17 cm.

Obetydlig defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22x17 cm.

Obetydlig defekt.

Antal besök: 1 751