LAMPETTER med prismor, ett par.19/2000-tal.

273098. LAMPETTER med prismor, ett par.19/2000-tal.

Två ljuspunkter. Total höjd ca. 35 (exkl. prismor.)

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 735