SOFFBORD, Gärsnäs, 1940-talet.

273079. SOFFBORD, Gärsnäs, 1940-talet.

Soffbord i mahogny, Gärsnäs 1940-talet, längd 145 cm,. djup 54 cm, höjd 54 cm.

Repor och mindre smärre jack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och mindre smärre jack.

Antal besök: 1 060