SNAPPSGLAS (5), på hög fot. 1800-tal.

273074. SNAPPSGLAS (5), på hög fot. 1800-tal.

Höjd ca 23 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 767