SKRIN, Sevres, "Chateau des Tuileres", 1800/1900-tal.

273055. SKRIN, Sevres, "Chateau des Tuileres", 1800/1900-tal.

Höjd 9 cm, bredd 24 cm, djup 17 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 914