SOFFBORD, Sverige, 1900-talets andra hälft.

273053. SOFFBORD, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Soffbord i masurbjörk med två uppfällbara klaffar, längd 125 cm, djup 70 cm, höjd 54 cm, med uppfällda klaffar, diameter 125 cm, höjd 54 cm.

Fläck/missfärgning
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläck/missfärgning
Bruksskick.

Antal besök: 264