LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, total höjd ca. 123 cm.

273021. LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, total höjd ca. 123 cm.

Elektrifierad. 8 ljuspunkter. Behängd med prismor.

Bruksslitage. Smärre nagg på prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 385