EMIL HAGSTRÖM. "Borgehage", olja på pannå, signerad och daterad, E. Hagström 1955.

272998. EMIL HAGSTRÖM. "Borgehage", olja på pannå, signerad och daterad, E. Hagström 1955.

45 x 37 cm.

Åldersslitage.
Mindre krackelyr och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 989