PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina.

PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina.
272953. PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina.

Destående av: 2+1 tallrikar, mindre fat, skål, kopp, diameter11 - 24, koppens höjd 7 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 644