Ringstorlek ca 19-19,5.
Ring med bladdekor, 14k guld, Bengt O Lilja, Helsingfors, Finland 1973. Vikt 3,8 gram
Ring 20k guld, otydliga stämplar. Vikt 4,5 gram.
Gravyrer. Bruksslitage.
Ringstorlek ca 19-19,5.
Gravyrer. Bruksslitage.