RINGAR 2 st, 14k respektive 20k guld, 1900-tal.

272943. RINGAR 2 st, 14k respektive 20k guld, 1900-tal.

Ringstorlek ca 19-19,5.
Ring med bladdekor, 14k guld, Bengt O Lilja, Helsingfors, Finland 1973. Vikt 3,8 gram
Ring 20k guld, otydliga stämplar. Vikt 4,5 gram.

Gravyrer. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 19-19,5.

Gravyrer. Bruksslitage.

Antal besök: 888