GUNNAR HAMMERICH (DANMARK, 1893-1977). Landskap med ko.

2729228. GUNNAR HAMMERICH (DANMARK, 1893-1977). Landskap med ko.

Olja på duk, monogramsignerad GH 1935. Ca 51 x 66 cm. (58 x 74 cm.)
Proveniens: Från konstnären genom arv i familjen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636