OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, kustmotiv, osignerad, 1800-tal.
272884. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, kustmotiv, osignerad, 1800-tal.
Lös mässingsplakett med namnet N. Berrogain medföljer. Pappersetikett baksida: Dorure & Encadrement Berrogain, Biarritz. Motiv: 55x80 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene.