ALDO ALTOMARE. Olja på på duk, signerad.

272879. ALDO ALTOMARE. Olja på på duk, signerad.

Komposition.
Ca. 39x99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.
Ca. 39x99 cm.

Antal besök: 3 108