HELGE ZANDÉN. "Falu gruva" Etsning, signerad Helge Zandén.

272852. HELGE ZANDÉN. "Falu gruva" Etsning, signerad Helge Zandén.

22,5 x 25,5 cm.
Falsmått 32 x 34,5 cm.

Gulnad.
Bruks/Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 25,5 cm.
Falsmått 32 x 34,5 cm.

Gulnad.
Bruks/Åldersslitage.

Antal besök: 5 647