SILVERARMBAND stelt, stämplat 925.

2728514. SILVERARMBAND stelt, stämplat 925.

Handsmitt, doserad modell, stämplat 925.
Diameter invändigt ca 6,3 cm.

Ytrepor, bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter invändigt ca 6,3 cm.

Ytrepor, bruksspår.

Antal besök: 407