GÖTE PAWLAK. "Sjöbodar, Öland", olja på pannå, signerad.

272847. GÖTE PAWLAK. "Sjöbodar, Öland", olja på pannå, signerad.

39 x 33 cm

Signerad a tergo.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 33 cm

Signerad a tergo.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 175