TV, Bang & Olufsen BeoCenter 1, 24 ".

2728303. TV, Bang & Olufsen BeoCenter 1, 24 ".

Höjd ca 105 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 40 cm
Manual och kontroll medföljer.
Saknar baksidan av fjärrkontrollen.

Smärre slitage.
Repor & märken på plast.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 105 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 40 cm

Smärre slitage.
Repor & märken på plast.

Antal besök: 830