2728303. TV, Bang & Olufsen BeoCenter 1, 24 ".
Höjd ca 105 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 40 cm
Manual och kontroll medföljer.
Saknar baksidan av fjärrkontrollen.
Smärre slitage.
Repor & märken på plast.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.